NAPROSTO SE MI ZMĚNIL ŽIVOT

"Ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost s technikou Rebirthing, kterou jsem absolvovala poprvé minulý týden. Když jsem ze sezení odcházela, má nálada byla 100% pozitivní. Slyšela jsem od rodičů i budoucího partnera, že celá jen zářím. Ihned následující den se začaly dít věci a do dnešního dne se stále dějí.

Povedla se mi dokončit oprava auta a následně dohodnout prodej, který se táhl dobré 3 měsíce. Během 4 dnů bylo najednou hotovo. Dále jsem získala toho pravého partnera. Bylo to na spadnutí, ale nebýt sezení, zase něco pokazím a skončí to jako vždy špatně. Dořešila jsem přepravu věcí z ciziny, která se vlekla již z minulého roku.

Všichni bývalí partneři se postupně začali ozývat a naše vztahy se najednou vyčistily. Kamarádka, s níž jsem měla problémy, se sama ozvala a také je vše najednou vyřešené. S rodiči, bratrem i prarodiči se v mžiku urovnaly mé dlouhodobé neshody.

A během jediného dne jsem získala úžasného partnera, bydlení ve vysněném městě i nabídku práce a zajištění. Má finanční stránka je od sezení naprosto někde jinde... A to bych mohla pokračovat dále a dále. Před sezením jsem byla nejistá, ustrašená, že zase něco pokazím, a hlavně jsem neměla ráda samu sebe.

Určitě budu pokračovat v sezeních, protože to, co se mi stalo po pouhém jediném týdnu je nepopsatelné. Děkuji Aničce za vše, naprosto se mi změnil život."

- Hanka N.