PO TERAPII SI PŘIPADÁTE JAKO MOTÝLEK

"Rebirthing - tehdy pro mě neznámý způsob terapie, který mi změnil život. Díky této terapii jsem se dozvěděla mnoho sama o sobě i o svých blízkých a začala jsem chápat, proč se lidé okolo mě chovají tak, jak se chovají.

Změnil se můj vztah s partnerem, s otcem, vlastně s celým okolím. Doporučuji chodit na terapie po týdnu a vychodit celých deset sezení, neboť tělo se pročistí rychleji, i změny v životě jsou tak rychlejší.

Rebirthing je jako taková cesta do minulosti, kdy si člověk pročistí zažité emoce, které ho ovlivňují v přítomnosti i budoucnosti. Po terapii si připadáte jako motýlek, který je najednou lehoučký, veselý, nic ho netíží a může si svět užívat plnými doušky.

Již teď vím, že vychozením deseti terapií to nekončí, neustále se nám v životě objevují noví lidé, nové prožitky, jsme neustále ve stresu, proto doporučuji na Rebirthing zajít jednou za čas, jako na takovou preventivní očistu těla i duše.

Aničku Vám mohu jen a jen doporučit, je to nejen skvělá průvodkyně, ale i úžasný člověk, kterého stojí za to poznat, a já jsem velice ráda, že mi bylo tou ctí. Aničko, děkuji za vše a těším se na další terapii."

- Renata M.