ZÁZRAKY NA POČKÁNÍ, NĚKDY I DŘÍV

"Že už před mou návštěvou u Tebe bolela mého muže hlava, jsem Ti říkala, a uvědomila jsem si, že během dýchání jsem tam s ním měla taky řešení. Ukázala se mi situace, kdy mu v budoucnu oznamuji těhotenství. On byl navenek nadšený, ale já viděla, jak se uvnitř hroutí, celý se shrbil a řekl, že to nezvládne. U Tebe jsem to vyčistila tím, že jsem ho hladila po tváři a dodávala mu sebevědomí.

Když jsem od Tebe přijela domů, manžel byl tak hotový, že jen lehl a pomalu usínal. Já si k němu sedla a pověděla mu tenhle zážitek z Rebirthingu. On jen zamumlal, že když je třetí měsíc nezaměstnaný, je pro něj těžké uvěřit, že by zvládl být živitelem rodiny. Tak jsem mu pověděla, že z těch nabídek, které má teď rozjednané, k jedné cítím něco zvláštního... A on skoro vyskočil z postele a najednou měl tolik energie! 

A dnes... Dnes mu odtamtud zavolali, že ho berou, a za opravdu moc pěkné peníze. Tomu říkám zázrak, Aničko! Kdybys věděla, jak se už dva roky kvůli práci trápil, a najednou stačí, jen abych šla navštívit Tebe, užila si slzy a smích v Tvé společnosti a hned druhý den má můj muž vysněnou práci. Dopiš si na vizitky "Zázraky na počkání, někdy i dřív."

- Eva P.