ZENOVÍ MISTŘI BY SE RADOVALI

"Čeho jsem se před sezeními bála?
Nebála jsem se, věřila jsem technice, věřila jsem Aničce. Věřila jsem své intuici, že je to technika právě pro mne.

Co mě nejvíce zaujalo či překvapilo?
Rychlost úlevy ve fyzické oblasti a rozpouštění bloků, které mají kořeny v dětství. Možnost kreativně duchovně pracovat. Překvapilo mě, že již při prvním sezení jsem vnímala ve svém těle kundalini shakti, a dokonce jsem ji viděla ve svých vizích. Téměř vždy došlo k výraznému rozšíření vědomí.

Co mi Rebirthing přinesl?
Touhu častěji rozhýbat a pracovat se svou vlastní energií, která má uzdravující účinky. Dalo mi to víru v sebe. Víru, že dokážu víc, než jsem si dovedla do té doby představit.

Co se u mě po sezeních změnilo?
Posílil se můj imunitní systém. Začala jsem znovu cvičit taj-či. Cítím se rozhodnější. Zvládám víc práce.

Komu bych Rebirthing doporučila?
Doporučila bych ho každému, kdo v sobě chce něco změnit, kdo chce opustit nevyhovující programy těla i mysli, kdo chce být v rovnováze, kdo se chce spojit sám se sebou a svým vnitřním světlem.

Během sezení jsem lépe pochopila své dětství i některé bloky týkající se vztahů s muži. Líbí se mi tento typ dýchání, zvláště v okamžiku, kdy se dech zautomatizuje. Je to, jako bych dostala odměnu v podobě jakési „blaženosti“. Zůstávám pouze v přítomném okamžiku. Není pak nic než tento okamžik. Zenoví mistři by se radovali, protože to je cíl našeho úsilí zde na Zemi. Být v přítomnosti.

A negativní zážitky?
Ano, ty byly také. Ale není nebe bez mraků. Vždy musíme něco překonat, abychom došli k cíli. Musíme vynaložit úsilí, což někdy bolí.

Ráda bych poděkovala Aničce za trpělivé, láskyplné a především pokorné průvodcování. Byla mi velkou oporou, se kterou jsem se cítila absolutně v bezpečí. Děkuji."

- Žaneta P.