ŽIVOTNÍ RESTART

"Po úvodním sezení se mi změnila energie a já konečně mohla přitáhnout do svého života novou práci, která mi přišla během pár dnů.

První, čím jsem si prošla, byl porod, hlavně zima po porodu a hlad. Po pár dnech jsem si uvědomila, že přijímám své tělo, a měla jsem pocit, že se můj život doslova restartoval.

V dalších sezeních jsem procházela různými příběhy ze svého současného života i z minulých životů, léčily se vztahy napříč celým rodem, setkala jsem se s různými průvodci a dozvěděla se od nich mnoho cenného. Naučila jsem se čerpat energii.

Oceňuji, že jsem při sezeních celou dobu absolutně přítomná a při vědomí. Anička je velmi citlivá a intuitivní průvodkyně, která mě podporovala, někdy podávala kapesníky, jindy držela za ruku, povzbuzovala a "byla tu pro mě".

Každému doporučím si zážitky nejlépe ještě ten den zapsat. Uvidíte, až si po pár týdnech své poznámky přečtete, co úžasného se událo, připomenete si moudrost, která k vám přišla.

Moc se mi líbí, že není třeba vypravovat svůj příběh, rozebírat problém, zkrátka se odevzdám a dýchám. Dech si vždy sám najde, co je třeba.

Mám za sebou 10 sezení. Jsem jiná, cítím to. Vrací se mi moje síla a sebevědomí. Hlavně únava se vytratila a mně se vrací energie. Dovoluji si chybovat a učím se mít se ráda a nemít u toho výčitky, že někoho ochuzuji. 

Někdy si připadám, že to ani nejsem já, protože se na věci dívám jinak a překvapuji sebe samu, s jakou lehkostí některé věci dělám."

- Naďa S.